Smutná zpráva: Slavný herec († 58) z kultovního seriálu tragicky zahynul !

Filmový svět zasáhla smutná zpráva o tragické smrti herce, který v minulosti ztvárnil hlavní postavu v legendárním seriálu. Osudným se mu stal vodní sport, do kterého se před pár lety zamiloval a intenzivně se mu věnoval.

Oblíbený herec Cliff Simon před pár dny tragicky zahynul v Kalifornii, když si užíval vodní sport s názvem kiteboarding. Jde o jízdu na vodě na desce tažené lanem, ale při poslední jízdě 58-letého umělce mělo dojít k vážné nehodě, která se mu stala osudnou.

Po herci truchlí hlavně jeho manželka Colette, se kterou strávil 28 let společného života. ,, Skutečný originál, dobrodruh, námořník, plavec, tanečník, herec, autor. Dnes po něm zůstává na této Zemi prázdná díra. Tolik ho milovali, že se to ani nedá vypovědět, měl úžasný dopad na mnoho životů , „napsala na sociální síti.

Simon začal svou kariéru v seriálu Castle na zabití a následně se objevil v několika epizodách seriálů NCIS či 24 hodin. Do výšin ho vystřelila postava padoucha Ba’ala v kultovním seriálu Hvězdná brána, kterou už nepřekonal v žádném jiném projektu.

Související Příspěvky