Známá česká moderátorka je psychicky na dně:Narozený synek má vážnou CHOROBU !

Ještě před pár dny měla obrovskou radost známá česká moderátorka a miss po tom, jak se jí před třemi týdny narodil vytoužený synek Matyášek. Slzy štěstí však vystřídal strach a smutek, když si od lékařů vyslechla vážnou diagnózu.

Veronika Kašáková (31) si prožila nelehké dětství, protože vyrůstala v dětském domově. Dokázala se však prosadit ve světě showbyznysu a kromě toho, že se v roce 2014 stala finalistkou české Miss, uspěla i jako moderátorka. Se svým partnerem Milanem Sovadinem se staly jen před třemi týdny natěšený rodiči malého Matyáška.

Jejich obrovskou radost však vystřídal smutek a neuvěřitelný strach o budoucnost jejich děťátka. Synkovi Kašákové totiž lékaři diagnostikovali vážné genetické metabolické onemocnění fenylketonurií . “ Je to několik týdnů, co se nám zhroutil celý náš svět. Obrovské štěstí z narození našeho synka vystřídal největší strach, hnusný, odporný strach … Bojím se, propadám panice, a také pláču v kuse celé hodiny, přesto ale cítím největší sílu světa, kterou v sobě mám. Vím, že spolu dokážeme pohnout vesmírnými silami. Stále jsi náš milovaný synek . Máš milující rodiče, kteří pro tebe udělají všechno na světě, “ napsala zraněná moderátorka, která potřebuje pomoc psychologa.

Føllingova choroba způsobuje, že v játrech miminka nedostatečně funguje enzym fenylalaninhydroxyláza, který štěpí fenylalanin na tyrosin. Nemoc je zatím neléčitelná a člověk, který jí trpí, musí přijímat tyrosin ve zvýšené míře, a zároveň upravit jídelníček, aby omezil fenylalanin ve stravě, jako je maso, ryby, vejce, mléko či čokoláda. Moderátorka je ale připravena na boj: “ Pro nás si ZDRAVÝ chlapec, který si vybral pouze speciální cestu, těším se, co se díky tobě zase nového naučím,“ odkazuje synkovi. Nemoc, kvůli které musí nosit paruku, přiznala nedávno i slovenská moderátorka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *