Ulici opouští srdce seriálu Vlasta Pešek. Známý herec prozradil, zda se vůbec v seriálu ještě někdy objeví

Producentky nekonečného seriálu Ulice se budou muset obejít bez své snad největší hvězdy.Postava, která byla od samého začátku a bez níž si lidé nemůžou představit „Ulice“ načas musí seriál opustit.

Zahrál si také v seriálech Cirkus Humberto, Zdivočelá země či Hospoda, do srdcí televizních diváků se ale vryl až díky roli domovníka Vlastimila Peška z nekonečného seriálu televize Nova Ulice.

Rudolf Hrušínský se nebude účastnit natáčení. Postavu domovníka si diváci velmi oblíbili, takže pro producenty seriálu bude obtížné přerušit dějovou linku Vlasty Peška. Herec se proto rozhodl udělat pauzu kvůli zdravotním komplikacím a není známo, zda se v seriálu ještě někdy objeví.

„Je pravda, že ještě mám scénáře, které bych měl v budoucnu točit,“ prozradil herec. O svém zdraví však odmítl mluvit.

„Teď je to otevřené, kdy se vrátí. Jde o čerstvou záležitost. Takže do této chvíle nebylo omezené ani natáčení,“ „Nemůžu vám potvrdit nic k jeho zdravotnímu stavu. Je to ale tak, jak vám pan Hrušínský řekl. Je to starší pán, a pokud se aktuálně na natáčení necítí, nebudeme ho do toho tlačit. Až mu bude lépe a bude se na natáčení cítit, počítáme s ním,“ prozradila Drtinová.

V tuto chvíli herec dotáčí své poslední scény, a kdy se Hrušínský vrátí není známo. Je důležité, aby byl zase v pořádku.

Související Příspěvky