Našla si Ivana Gottová staršího bohatého milence ?

Vždy působila klidným a vyrovnaným dojmem, ale v poslední dobou IVANA GOTTOVÁ (45) ztrácí nervy. Nejstarší dcera Dominika její zesnulého manžela KARLA GOTTA (†80) jí totiž dělá ze života doslova peklo.

Je pověstná usměvavou tváří a svým stoickým klidem. Obojí ovšem v posledních měsících vzalo zasvé. Ivana Gottová (45) se bohužel musí potýkat s osobou, která na ni útočí při každé možné příležitosti.

Plánovala si, že konec roku 2020 a začátek roku 2021 bude věnován vzpomínce na jejího zesnulého manžela Karla Gotta (†80), kterého lidé tolik zbožňovali. Místo toho má starosti, které jí způsobuje její nevlastní dcera. Snaží se ji Dominika Gottová (47) zničit?

Osud si s ní krutě zahrává

Několik vzpomínkových koncertů bylo zrušeno kvůli koronavirové pandemii, které Ivanka pro svou lásku a jeho věrné fanoušky připravovala koncem minulého roku. Zrušena byla i podzimní premiéra dokumentu o Karlu Gottovi, v němž se jeho choť rovněž angažovala.

Přála si a chtěla , aby bylo všechno dokonalé, místo toho jí ale zůstaly jen oči pro pláč. A aby toho nebylo málo, do toho všeho přišel šok v podobně knihy, kterou Dominika Gottová bez jejího vědomí vydala a která vypráví o jejím vztahu s otcem. Byla to pro ni rána pod pás. Nechtěla, aby kdokoli zveřejňoval informace o manželovi bez jejího vědomí.

Co jí Dominika vyčítá?

Ještě když byl Karel, tatínek naživu, téměř s ním nekomunikovala. Žila ve Finsku se svým manželem a o to, co se děje v Česku, se příliš nezajímala. Jenže po jeho smrti se rozhodla být mediálně velmi aktivní.

Poskytovala jeden rozhovor za druhým, a když se vyjadřovala o své maceše Ivaně, žádné servítky si nebrala. O pár měsíců později vyšlo najevo, že není po psychické stránce úplně v pořádku. Není se však čemu divit, rozváděla se s manželem, který sám trpí psychickou poruchou, přišla o práci a nakonec se koncem minulého roku pokusila o sebevraždu.

A to už bylo na Ivanu až příliš. Nejenže musí den co den řešit plánovaný koncert, nový film a další povinnosti, které slíbila, že vyřeší, aby se fanoušci jejího muže mohli s idolem důstojně a aspoň ještě jednou rozloučit, nyní má na krku i Dominiku, která kolem jejich rodiny měsíc co měsíc budí nové pozdvižení.

Navíc se jí údajně čím dál častěji ozývají její odpůrci, kteří tvrdí, že nejstarší dceru zlatého slavíka připravila o majetek. To ale samozřejmě není pravda. Co se týče dědictví po Gottovi, o tom bylo rozhodnuto už dávno před jeho smrtí. Proto nelze vinit Ivanu z toho, že by si Betramku a další movité i nemovité věci chtěla uzmout pro sebe.

Pomluvy, které o ní kolují, bez povšimnutí nenechá

Čím dál vyostřenější jsou vztahy mezi Dominikou a Ivanou. Došlo to tak daleko, že vdova nemůže svou nevlastní dceru ani trochu vystát a rozhodla se s ní bojovat.

Zatím jí však schází to podstatné. Plán. Proto jediné, co zatím podnikla, bylo údajně to, že před Vánocemi pozvala Dominiku na kávu. Chtěla si s ní všechno vyříkat a zeptat se jí na to, co na ni chystá dalšího.

Ivana počítá s nejhorším

Vyrazila jí však dech Dominika tím,že se ze schůzky omluvila a to proto, že se tou dobou školí na barmanku a nemůže si dovolit kurz vynechat. Ivana to označila za mediální kalkul. Znovu ji prý pozve na schůzku, až se uklidní celý humbuk kolem její osoby.

To je však zatím v nedohlednu. Vypadá to ale, že Dominika chce vůči Ivaně ještě přitvrdit. Před pár dny údajně vypustila na veřejnost informaci o tom, že má
vdova skvěle utajený poměr s mužem, a dokonce má i vědět, o koho jde.

Kdo je její milenec?

K tomuto tvrzení se Ivana zatím nevyjádřila, ale je pravděpodobné, že se k takové informaci nebude vyjadřovat vůbec. Dominika však ve své kampani proti Ivaně pokračuje ještě dál. O jejím novém milenci má tvrdit, že je to dlouholetý přítel Karla Gotta, s nímž se tajně scházela ještě předtím, než Gott zemřel.

Údajně jde rovněž o staršího a bohatšího muže, které si prý Ivana vybírá schválně, protože jí mohou dopřát veškerý luxus a hýčkají si ji ve všech směrech.To jsou však jen spekulace nebo čisté výmysly. Když se Ivana dozvěděla, co se o ní opět vykládá, jen ji to utvrdilo v tom, že je načase postavit se Dominice čelem a vyhlásit jí skutečnou válku.

Někteří z Ivanina okolí si myslí, že už má plán vůči Dominice dávno vymyšlený, ale tají ho, aby se nemohl pokazit. Čím méně lidí o něm bude vědět, tím lépe. Jak ale plán vypadá? Mnozí se shodují na variantě, že Ivana se bude snažit nevlastní dceru učinit nesvéprávnou.

Dominika má od  psychiatra potvrzené, že trpí určitou poruchou, a také dokonce snad i to, že by se měla ambulantně léčit. Kdyby tak skončila v blázinci, Ivaně by se nejspíš ulevilo. Povedlo-li by se jí tento plán uskutečnit, musela by však počítat s tím, že Dominika se bude chtít pomstít. A mnohem horším způsobem, než kterého by byla schopná Ivana.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *