Tragická zpráva: Známý herec zemřel na rakovinu po 3 týdnech od doby, kdy se dozvěděl vážnou diagnózu !

Herec ještě jako puberťák se proslavil účinkováním v oblíbeném seriálu, zarmoutil blízké, ale i množství svých fanoušků. Teprve před třemi týdny se dozvěděl o vážné diagnóze rakoviny plic. Po krátkém boji nad ním bohužel choroba zvítězila.

Známý herec Dustin Diamond si před pár týdny vyslechl od lékařů krutou diagnózu rakoviny.Podstoupil první dávku chemoterapie, kde mu však diagnostikovali rakovinu plic, kde došlo k tvorbě metastáz. Nemoc mu diagnostikovali po prvotních nespecifických bolestech těla. Bohužel, Dustin nemoci podlehl v pondělí ráno .

Tuhle smutnou zprávu potvrdil jeho mluvčí pro TMZ se slovy, že herců stav se minulý týden rapidně zhoršil a musel být napojen na plicní ventilaci. Zemřel v doprovodu své přítelkyně, se kterou tvořil pár přibližně rok a podle všeho netrpěl.

Dustin Diamond proslul ještě jako teenager postavou Screech v sitcomu NBC s názvem Saved by the Bell (Konečně zvoní), kde si zahrál po boku dalších hvězdných jmen. Kromě toho se objevil i v epizodách The Wonder Years av mnoha reality show. Dojemné slova mu věnovala herečka Tori Spelling, která s hercem zažila první polibek před kamerou: “ Před Davidem a Donnou zde byl Screech a Violet. Dustin byl mým prvním kamerovým polibkem. Byl to mladý gentleman. Byl milý, moudrý a vždy každého rozesmál … Jsem ráda, že ho už nic nebolí. Je pro mě ikonou profesionální i osobně, “ napsala na sociální síti.

Související Příspěvky