Je to venku ! Dominika Gottová ukázala fotografii : Tohle je syn Karla Gotta, odhalila také totožnost jeho matky

Dominika Gottová (47) ze skříně vytáhla největšího kostlivce ze života slavného zpěváka. Dominika, která je dcerou Karla Gotta († 80), tvrdí, že měl její otec kromě čtyř dcer i jednoho utajovaného syna.

Blondýnka se dokonce rozhodla jeho totožnost odtajnit spolu s jeho matkou, kterou není nikdo jiný než Gottova dlouholetá milenka Alice Kovácsová. Po návratu z Finska, kde si Dominika opět buduje nový život s maniodepresivní manželem Timem, nadělala v rodině opět pořádný vítr. Jako důkaz o své pravdě dokonce poskytla fotografii ze soukromého archivu, na níž dělá zpěvákovi u kuchyňského stolu společnost malý, asi čtyřletý chlapeček.

Po smrti svého otce si Dominika Dominika prošla opravdu hrozným obdobím, kdy byla závislá na lécích a alkoholu, se opět přihlásila o slovo. Po tom, co zůstaly po smrti Gotta († 80) vztahy v rodině na bodu mrazu, hlavně mezi Dominikou a vdovou Ivanou Gottovou, blondýnka opět utekla do Finska, kde stáhla žádost o rozvod s hudebníkem Timem Tolkki.

Inspirativní fotogalerie zde:

Dominika se však opět vrátila na nějakou dobu do Česka a hned nadělala pořádný rozruch. Tvrdí totiž, že její slavný otec neměl pouze dcery, ale i syna! „Národ si zaslouží pravdu o tom, že můj otec měl skutečně i syna. Pokud jde o mě samotnou, tato informace mě velmi těší. Vždycky jsem chtěla mít bratra, „řekla Dominika.

I když se o nemanželském synovi maestra a jeho milenky Alice Kovácsová šeptalo dlouhá léta, nikdo informaci nikdy nepotvrdil. Po jeho smrti však Alenka, která žije s hudebníkem Ondřejem Havelka, poznamenala, že tato informace nikomu nepomůže. Dominika má však více než jasno.

„Můj otec měl vytouženého syna. A to se ženou, která byla jeho celoživotní múzou. Poskytovala mu to, co jinde nedostával. Nyní se rozhodla odejít za svým synem na Kanárské ostrovy, kde jsou mimo dohled veřejnosti. Já vím, o koho jde. Dotyčný chlapec je však nezletilý a velmi se neznáme, viděli jsme se jen sporadicky. Získala jsem informace od dvou důležitých osob ze života mého otce, které mi potvrdili, že bratra máme, „řekla rozhodně Dominika.

Alica má přitom dvě děti, dceru Rozálii (23) a syna Attily (11), který má být utajovaným synem Gotta († 80). České média však hovoří také o jménu Hugo. Kde je tedy pravda, nyní neznámo. Jisté však je, že Dominika vytáhla tuto informaci v době, kdy vydává svou knihu o životě se slavným otcem. Samotná vdova Ivana Gottová přes svou mluvčí na tvrzení Dominiky reagovat nechtěla.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *