Pamatujete si na Vladka Dobrovodského z VyVolených? Nebudete věřit, co dnes dělá a jak si žije

Reality show VyVolení byla nejúspěšnější česká show. Znali ji skoro všichni. Většina na ní koukala.Díky vyvolených ho znal celý národ, dnes se ale za to stydí. Vladko Dobrovodský je první vítěz první české reality show VyVolení. Vyhrál finále této soutěže 11. prosince 2005 se ziskem 630 506 hlasů.Jak si dnes žije ?

Před soutěží pracoval v Motolské nemocnici jako kuchař.

Vladko Dobrovodský (35) dostal téměř infarkt, když se z něj před osmi lety stal milionář. Doufal v skvělou budoucnost, ale nakonec si užil jen pár chvil slávy. I proto na dobu, kdy žil ve vile, s odporem vzpomíná : „VyVolení jsou minulost!“

Nenápadný Vladko, který se od fenoménu první série českých VyVolených téměř nezměnil, reagoval velmi mile, dokud nedošla řeč na reality show, která v pondělí večer slaví svůj comeback na Slovensku i u  Čechů.

To už je uzavřená kapitola

„Nechci s tím mít už nic společného. Pro mě jsou VyVolení uzavřenou kapitolou , „prozradil Dobrovodský s tím, že dokonce si na vilu už ani nezmiňuje . Po pompézním vítězství s ním totiž zatočil svět a všechny peníze minul . Skončil ve Španělsku, kde se živil sbíráním mandarinek. A to měl dokonce svůj program o vaření, odkud ho vyhodili.

problémový soused

Vladko je zpět v Čechách už rok , podle jeho slov se živí vařením , což byl vždy jeho koníček. Bývá v Praze, kde vyhrál byt a druhý koupil. On a jeho matka jsou ale podle jejich sousedů velmi problémoví a v domě mezi všemi neoblíbení.

„Neustále si na něco stěžují a při každé příležitosti volají policisty,“ svěřil se Blesku rozhořčený soused.

Čím se proslavil?

Vítěz první série slovenské reality show VyVolení.
Vyhrál finále této soutěže 11. prosince 2005 se ziskem 630 506 hlasů.
Ve vile strávil pod neustálým dohledem kamer 113 dní.
Vítězstvím v soutěži obdržel ceny za 11 milionů korun.
Před soutěží pracoval jako kuchař.
Jeho už dnes bývalý partner Robert Votruba o něm napsal knihu Můj život s Vladkem, která vyšla v roce 2005. Vladko žil roky ve španělské Valencii, kde studoval jazyky, živil se brigádami a snažil se o hereckou kariéru.
Do Prahy se vrátil před rokem a opět pracuje jako kuchař.
Vyvoleného Vladko a Linda , která vyhrála slovenskou sérii VyVolení

Související Příspěvky