ŠOK ! Dominika Gottová se pokusila o sebevraždu !

Do Čech dorazily velmi smutné zprávy. Krátce po prvním výročí úmrtí Karla Gotta došlo v rodině téměř k dalšímu neštěstí. Maestrova dcera Dominika Gottová se pokusila o sebevraždu, přičemž se chystala vyskočit z 5. patra hotelu.

Dominika (47) už pár let prochází velmi náročným obdobím.

kromě vlastních problémů se závislostí prožívala i náročné manželství s kytaristou Timem Tolkki. Dvojice se chystala na rozvod, nakonec Dominika radikální krok zastavila a dvojice se pokusila vztah zachránit. Dokonce požádali ve Finsku o státní byt.

Když se však chystala do Česka, dozvěděla se, že před koncem zkušební doby dostala výpověď v pražské prodejně lahůdek, kde pracovala. V úterý měla letět z Helsinek do Prahy, ale na letiště nedorazila. Oficiální verze nejprve zněla tak, že prostě zmeškala letadlo.

Teď je však již jasné, že důvod byl mnohem vážnější. Dominika, která je po smrti svého otce ještě více zdrcená, se  pokusila o sebevraždu. Dcera slavného zpěváka měla chystat vyskočit z okna hotelu na 5. patře, ale z římsy ji stáhl právě její manžel. Smutné zprávy potvrdila i samotná Dominika: “ Velmi se omlouvám. Byla jsem na dně, vypila jsem láhev alkoholu a chtěla to ukončit! Nic se mi nedaří. V Česku jsem nešťastná a také ve Finsku jsem během pobytu nabyla pocit, že nám s Timem nic nevychází, „přiznala zdrceně.

Související Příspěvky