Filmový svět v ŠOKU: Záhadná smrt krásné herečky!

Čeští herci zůstali v šoku poté, co se k nim donesla velmi smutná zpráva. Jen 49-letá krásná herečka, která měla před sebou ještě velký kus života, odešla náhle na druhý svět. O příčinách smrti se prozatím zatím jen spekuluje.

Český film se vzpamatovává z další nečekané smrti. O život přišla jen 49-letá Ulrike Kotajná, která náhle odešla krátce po smrti další herečky Daniely Hrhutové. Krásná umělkyně měla podle informací  naposled vydechnout v noci ze soboty na neděli.

Smutné zprávy přinesl jako první na sociální síti herec a dabér Filip Čáp: “ Sbohem..a zůstanou jen vzpomínky a fotografie a zůstane cit. Ulriky Kotajné navždy odešla 8.11.2020, „truchlil. S Ulrikou byl spolu s dalšími spolužáky na konzervatoři. Smířit se s nečekanou smrtí mladé ženy nedokáže ani Bára Kodetová: “ Spolužačka z konzervatoře Ulrike Kotajné 8.11. odešla. Jako první z nás … RIP, „napsala.

O přesné příčině smrti se zatím neví, ale pošeptává se, že údajným důvodem mohla být zástava srdce. Kráska se světlými vlasy se proslavila účinkováním ve filmu O život v roce 2006 či v komedii Slečna Guru z roku 1990. V roce 1989 zazářila v roli svůdné sestřičky Vendulky ve filmu Zpívejme píseň dohola. Soustrast pozůstalým.

Související Příspěvky