Velmi SMUTNÁ zpráva: Zemřel oblíbený český moderátor !

Čeští fanoušci, kteří mají rádi známou televizní stanici, jsou v smutku. Jak se totiž před několika hodinami potvrdilo, zemřel moderátor, který diváky provázel celé roky. Po překonání mrtvice ho zasáhl i koronavirus, který celý průběh zkomplikoval, až televizní tvář nakonec svůj boj prohrála.

Fanoušci, kteří s oblibou sledují populární českou hudební stanici Šlágr TV, skončili v slzách. Jak se potvrdilo, v pondělí navždy odešel oblíbený moderátor Vratislav měchýře. 67-letá televizní tvář často vystupovala se Zuzanou Bubílková, ale is dalšími. “ Vážení diváci, milí přátelé a kamarádi, s velkou bolestí v srdci vám musíme oznámit, že nás 26. 10. navždy opustil náš kolega, přítel a kamarád Vratislav Měchura, “ napsala televize na sociální síti.

Moderátora a hudebníka před časem zasáhla mrtvice, přičemž jeho stav zkomplikoval i koronavirus, kterým se nakazil. Jeho kolega prozradil, co se stalo: “ Vratko měl na začátku září slabou mrtvici, na čas dokonce přišel o zrak, ale už se z toho dostával. Měl jít ještě na operaci hlavy kvůli sraženině, ale dostal ten nejhorší druh koronavirus a byl v posledních dnech na přístrojích s těžkým zápalem plic. Dokonce ho uvedli do umělého spánku, z něhož ho ještě na chvíli probudili, ale zjistili, že dostal ještě druhou mrtvici a ochrnul na polovinu těla. Bohužel, krátce na to zemřel, „uvedl detaily.

K náhlému úmrtí se vyjádřila i zdrcená kolegyně Zuzana Bubílková: “ Často jsme si telefonovali a nyní mi nějaký čas kvůli koronavirové pauze nebral telefon, říkala jsem si, kdy mi zavolá zpět. Byli jsme velcí přátelé, ráda jsem s ním pracovala. Byl velmi příjemný, pohotový, „zasekne se v hlase. Jen před několika hodinami přitom šokovala i Slováky smrt moderátora a publicisty Josefa Kmeťa . Soustrast.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *