Známý herec skončil na JIPce: V nemocnici bojuje o život !

Známý herec a komik se minulý týden nakazil koronavirus a lékaři mu diagnostikovali Covid-19. Tento týden se ale jeho stav tak zhoršil, že musel být umístěn na Jednotce intenzivní péče, kde je napojen na přístroj.

Komik Petr Čtvrtníček (56) se minulý týden nakazil obávaným koronavirus, přičemž lékaři mu potvrdily diagnózu Covid-19. V Čechách se čísla nakažených denně prudce zvyšují a kromě jiných chytila koronavirus i zlatá slavice Lucie Bílá . Herec, který hrál v Rafťácích, Obsluhoval jsem anglického krále či v pohádkách pro Emmu, však netušil, že se jeho stav prudce zhorší.

Zdravotní problémy byly natolik závažné, že si musel ve středu přivolat sanitku, která Čtvrtníčka odvezla do Fakultní nemocnice v Motole. Herec měl pociťovat zpočátku jen bolesti kloubů a další příznaky, ale lékaři ho museli umístit na Jednotce intenzivní péče: “ Musel okamžitě na JIP, napojili jej na dýchací přístroj, “ uvedl zdroj pro český Blesk . Komik tak aktuálně bojuje o život a všichni doufají, že se z toho dostane.

Související Příspěvky