Moderátorka se v přímém vysílání dozvěděla, že jí zemřel manžel! Její reakce vás rozpláče..

Dnes vám ukážeme jednu z  nejsmutnějších, ale také  nejbizarnější situaci. A co se stalo? Stalo se to, že jedna moderátorka z Indii, se dozvěděla v přímém přenosu o tom, že jí zemřel manžel to jak se zachovala vás dostane. Tuhle velmi smutno zprávu se dozvěděla tato moderátorka přímo v přímém přenosu, kde se vysílali zprávy, a ty zprávy mělo sledovat miliony lidí.

Žena mluvila o dopravní nehodě, při které zahynuli tři osoby. Téhle moderátorky manžel, který se jmenuje Harshad Kawada zrovna cestoval s dalšími čtyřmi lidmi, ale v tom do nich mělo silně narazit nějaké nákladní auto. Jejich auto bylo úplně zničené, bohužel při této nehodě zemřeli 3 lidé a  byli transportovány do nemocnice. Když toto moderátorka četla dala si všechny věci dohromady, a zjistila, že jeden z těch 3 mrtvých mužů je právě její manžel. A pokud vás zajímá více, tak musíte pokračovat na další stranu tohoto článku, kde se dozvíte více.

Nejspíše váš zajímá jak se tahle moderátorka zachovala. To jak s zachovala určitě nebudete čekat, potom co se tuto tragickou zprávu dozvěděla dělala jako že nic, a několik dalších minut normálně četla zprávy. Poté co se všechny kamery vypnuli začala brečet, a začala obvolávat všechny blízké, aby jim sdělila tuto šokující  tragickou zprávu.  Nyní vám ukážeme i video, přímo z vysílání, tak se na něj určitě podívejte.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *