Zpěvákova přítelkyně ukázala bříško: ,, Je to jako pedofilie, „křičí lidé !

Český zpěvák a muzikálový herec Bohuš Matuš před dvěma lety překvapil širokou veřejnost, když přiznal vztah s mladičkou teenagerkou . I přes tvrdé kritice se dvojice rozhodla plánovat svatbu a dokonce se těší na společného potomka.

46-letý umělec se před pár týdny pochlubil, že jeho 17letá přítelkyně Lucie nosí pod srdcem jejich společné miminko. Zpěvákova partnerka má nacházet již v šestém měsíci těhotenství, přičemž si nedávno založila účet na sociální síti, kde se pochlubila rostoucím bříškem.

Budoucí maminka dostala od několika fanoušků podporu, ale většina dala jasně najevo, že téměř 30-letý věkový rozdíl není v pořádku. ,, Pardon, ale i tak je to zvrácené. Vždyť můžeš být jeho dcera. Je na vás zlý pohled. Je to jako pedofilie, “ napsala jedna z komentujících dám.

Lidé jsou přesvědčeni, že právě Bohuš by měl být jako starší i zodpovědní, ale jeho jednání má být více než šílené. ,, Ona se sice cítí jako frajerka, ale z jeho strany je to pošahané, “ napsal Čech . ,, Psychicky zralý muž by chtěl zralou ženu, ne dítě. Ale asi na tom, co tvrdí někteří z jeho okolí něco bude, že je mentálně nezralý. Vždyť o tobě mluví jako o miminku. Je to oplzlé, fuj, “ zareagovala neznámá žena.

Související Příspěvky