Dara v plavkách pobouřila mladou Češku: Zpěvačka jí poslala drsnou odpověď!

Pěvecká diva Dara Rolins je na domácí hudební scéně už více než 40 let, přičemž rozhodit ji dokáže skutečně jen málokdo. Právě to dokázala i nejnovější odpovědí na popichovačný komentář, který jí zaslala jistá fanynka na sociální síti.

47-letá zpěvačka a módní ikona Dara Rolins je na domácí scéně hvězdou první velikosti. Umělkyně si po celou kariéry udržuje zdravý nadhled a pozitivní myšlení, což ukázala i při reakci na uštěpačný komentář jisté Češky.

Ta ji pod fotografií z dovolené na Ibize zkritizovala za údajné využití filtru, přičemž její vyčítala prodloužené stehno přesto, že je stylová žena se super figurou. „Ach jaj, filtry třeba používat s rozumem,“ napsala k fotce na což zareagovala i samotná Dara.

„Žádný filtr, jen naklopení telefonu a úhel pohledu odspodu. Žádný záměr ani natahování končetin. Prostě náhoda. Vždy tomu věnuji tuto zvýšenou pozornost až poté, co to začnou rozebírat lidé v komentářích. Sranda, na co všechno bych měla při focení myslet. By mě je*lo,“ odpověděla překvapivě zpěvačka, která se běžně expresivním výrazem v komunikaci s fanoušky spíše vyhýbá.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *