Jevanská luxusní vila po Karlu Gottovi se prodává : Z té částky vám spadne čelist

Karel Gott si díky hvězdné kariéře, která přesáhla hranice Česka i Slovenska, mohl dovolit život na vysoké noze. V roce 1969 koupil rozlehlou nemovitost na Pražské ulici v obci Jevany, kterou vlastnil až do roku 2005.

Nemovitost, kterou umělec vlastnil dlouhá léta, je nyní na prodej za astronomickou sumu – za 45 miliónu korun.Karel Gott si díky hvězdné kariéře, která přesáhla hranice Česka i Slovenska, mohl dovolit život na vysoké noze. V roce 1969 koupil rozlehlou nemovitost na Pražské ulici v obci Jevany, kterou vlastnil až do roku 2005. Zpěvákova máma tam žila až do své smrti. Vila je vybavena společenskou místností s krbem, třemi ložnicemi a čtyřmi koupelnami, relaxační místností s bazénem, saunou i vinným sklepem.

Na pozemku o rozloze 2 807 metrů čtverečních stojí i další dům, vhodný například pro návštěvy. Tento ráj pro boháče po kompletní rekonstrukci nyní svítí v nabídce prestižní realitní kanceláře za 1 168 744 eur.

Na vilu na pražské Bertramce, kde zpěvák žil s manželkou Ivanou a dvěma dcerkami, však případní zájemci musí zapomenout. “Je to absolutní nesmysl, paní Gottová dům neprodává a prodávat nebude,” vyjádřila se mluvčí zesnulého zpěváka Aneta Stolzová.

Prodává se jiná nemovitost spojená s Mistrem, dům v Jevanech nedaleko Prahy. Podle serveru láká jistá realitní kancelář zájemců slovy, že jde o vilu obklopenou zahradou s velkorysými rozměry a zasazenou do příjemné lokality s působivou atmosférou a neporušenou přírodou. Určená je prý k viace generačnému bydlení či k podnikání.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *