Jiří Krampol je v šoku: Výsledky pitvy objasnily příčinu smrti jeho ženy !

Český herec Jiří Krampol přišel 3. srpna v podvečerních hodinách náhle o svou manželku Hanku . Tvrdá rána osudu ním otřásla, přičemž byl přesvědčen, že její praskl vřed. Výsledky pitvy však prokázaly úplně jiný důvod.

Manželka českého herce si v posledních letech prošla nelehkým obdobím, neboť musela bojovat se závislostí na lécích, alkoholu a cigaretách. Následně se přidaly zdravotní problémy v podobě vředů na dvanácterníku. Úspěšné podstoupila léčení v Bohn, přičemž její byl Jiří velkou oporou.

Zdálo se, že manželka herce je z nejhoršího venku, když postupně přibírala a konečně se na její tváři objevil úsměv. O to více širokou veřejnost šokovala její nečekaná smrt. Krampol po prvotním šoku popsal poslední minuty před jejím náhlým skonem. ,, Bylo jí špatně. Snědla s námahou dva kousky kuřecího masa. Najednou se postavila, že její přišlo špatně a musela jít na záchod. Cestou padla na zem. Rychle jsem ji zvedl a zkoušel jsem jí dát umělé dýchání, “ popsal děsivé momenty zdrcený vdovec.

82-letý herec se domníval, že Hance praskl vřed na jícnu. V jeho názoru ho utvrdili i záchranáři, kteří to považovali za nejvíce pravděpodobný scénář. Ošetřující lékař však nařídil pitvu, která prokázala, že 59-leté ženě kompletně selhaly orgány. Dlouhodobé užívání alkoholu v kombinaci s léky se jí staly osudnými. ,, Orgány takovou dlouhodobou zátěž často nevydrží. To jsou smrtící koktejly. Začnou selhávat orgány, a když najednou selžou dva důležité životní orgány, přichází smrt, “ vysvětlila internistka z nemocnice na Vinohradech.

Související Příspěvky