Náhlá SMRT českého herce: Miláčka žen… zemřel doma zcela sám !

Ze světa české kinematografie dorazila velmi smutná zpráva. Bývalý miláček ženského publika, který se proslavil rolemi v oblíbených filmech, náhle zemřel. Ve věku 64 let naposled vydechl doma zcela sám a policie musela dveře bytu otevřít násilím.

O život přišel 64- letý Josef Nedorost, který kdysi patřil k miláčkem žen a šarmantním mužem. Herec se proslavil rolí šéfa veksláků Richarda v kultovním filmu Bony a klid a objevil se iv jeho pokračování Bony a klid 2. Kromě toho si zahrál iv snímcích Pěsti ve tmě, Anděl svádí ďábla a souhlasil is nedávným natáčením seriálu Čechovi.

Po herecké kariéře se ale více méně stáhl do ústraní a přesedlal na obor archeologie. Naposled však vydechl v bytě na 6. patře v Českých Budějovicích celkem sám. Zprávu potvrdila hercova souseda se slovy, že nejprve bydlel v bytě s mámou, ale ta před časem také umřela. “ Zemřel někdy minulý týden. Odvezli ho pohřebáci. Byla tu policie a hasiči, museli násilně otevřít dveře, „uvedla

Nedorost trpěl v posledních letech zdravotními problémy. Policie, která byla na otevření bytu přivolaná v pátek, potvrdila, že objevili tělo bez známek života. Zároveň na místě vyloučila cizí zavinění: “ Zda k úmrtí došlo kvůli stáří nebo zdravotním problémům, ukážou až výsledky pitvy. V těchto horkých dnech máme více takových úmrtí, „dodal policejní mluvčí Milan Bajcura. Čest jeho památce.

Související Příspěvky