Herec Vojta Kotek měl nehodu na motorce: Zasahovat musel vrtulník !

Před pár dny došlo k vážné dopravní nehodě, při níž se srazil motorkář s traktorem. Po pár hodinách od nehody se začaly šířit zprávy, že účastníkem srážky byl také český herec Vojta Kotek. Informace byla nakonec potvrzena, přičemž mladý umělec je momentálně hospitalizován.

V úterý (28. července) došlo v české obci Stádlec k vážné nehodě. Motorkář, kterým byl herec Vojta Kotek, jel po rovné cestě, přičemž chtěl předjet traktor s návěsem. Ten však nečekaně odbočoval vlevo, a tak Kotek okamžitě zareagoval, aby nenarazil přímo do traktoru. “ I tak ale motorka vrazila do velké pneumatiky stroje, byla na ní obrovská šmouha. Potom ho zřejmě odhodilo. Pokud by vyšel ten střet jen o kousek vedle, zůstal by natištěný v plechu.

Měl obrovské štěstí a stáli při něm všichni svatí, “ popsal detaily srážky očitý svědek

Hvězda filmů Snowboarďáci, Rafťáci či Marie Terezie, kde ztvárňuje postavu manžela panovnice, byl po nehodě při vědomí, ale nekomunikoval. Na místo byl přivolán záchranářský vrtulník, který 32-letého mladíka odvezl do nemocnice. Vojta je momentálně hospitalizován na traumatologii na jednotce intenzivní péče, ale z nejhoršího by měl být venku. Nehoda je aktuálně předmětem vyšetřování, přičemž předběžná škoda na motorce značky Harley-Davidson je okolo 3 tisíc eur.

Související Příspěvky