Pamatujete si na komisaře Mosera? TAKTO vypadá po 26 letech !

Je přímo neuvěřitelné, že první klapka rakouského seriálu Komisař Rex padla ještě v roce 1994. Dosud se však těší velké oblibě diváků na Slovensku i v Čechách, přičemž příběh policistu a jeho věrného psa můžete vídat na televizních obrazovkách v reprízách.

Prvním hlavním komisařem v seriálu byl Richard Moser, jehož ztvárnil Tobias Moretti. Právě on přivedl psa Rexe na oddělení vražd. V seriálu účinkoval čtyři série a následně na vlastní žádost program opustil, přičemž v ději jeho postava zemřela.

Morettiho postava policisty natolik proslavila, že se chtěl ve své kariéře posunout vpřed a natáčet i filmy. To se mu podařilo, protože se objevil v mnoha snímcích jako Ostrov pokladů či Korunní svědek. Rakušan pouze před pár dny oslavil 61 let, ale stále je aktivním hercem. Tento rok se objeví v česko-německém filmu Lousa van Beethoven, kde ztvární slavného hudebního skladatele.

Otec dvou dětí však nezapomíná ani na divadlo, přičemž je součástí několika divadelních představení. Ve volném čase se věnuje horolezectví, jízdě na koni a bojovým uměním, které ho udržují ve skvělé formě. Ačkoliv Tobiasi přibyla na tváři nějaká ta vráska, stále vypadá výborně a charisma u něj dozrává i nadále.

předtím

nyní

Související Příspěvky