PRAVDA o náhlé smrti Weiterova manželky († 47): Smutné odhalení!

Jen před několika hodinami zůstalo Slovensko v šoku poté, co se provalila smutná zpráva. Manželka Otta Weiter, Andrea Fischer náhle zemřela. Jejich rodinná kamarádka a známá zpěvačka odhalila, co mělo být příčinou úmrtí, jakož i špatný psychický stav zpěváka.

Otto Weiter, ale i známí, blízcí zda fanoušci jsou v smutku. Ve středu v noci náhle odešla na věčný odpočinek zpěvákova manželka Andrea Fischer, kterou nalezl Otto v posteli bez známek života. Nikdo si nedokáže vysvětlit, co se mohlo stát jen 47-leté ženě, která se navíc léčena na žádnou závažnou chorobu. Zdrcený je i moderátor Noro Meszároš, který prozradil detaily.

Na otázky novinářů zareagoval i samotný Weiter, ale z jeho odpovědi je zřejmé, že ho smrt milované ženy hluboce zasáhla. O tom, že zpěvák je momentálně na dně, říkají i slova rodinné kamarádky a zpěvačky Maji Velšicove. „Řekla jsem mu, že by bylo dobré, kdyby za ním přijde nějaký psycholog a podrží ho nyní, protože on to sám neunese. Má slabé srdce a ještě takový šok. Tak jsem mu řekla, Otto, zachraň alespoň sebe! Andrejku už nezachrání. Řekl mi, já už nechci žít! Včera jsem volala s Otto, nedokázal mluvit. Byl na dně,“ prozrazuje smutně pro plusko.

Zároveň odhalila, co stálo za náhlým a absolutně nečekaným úmrtím zpěvačky. Příčinou měla být prasklá cívka v mozku: „Já už jsem jí při posledním našem rozhovoru před kamerami řekla, že máš studené ruce, a to může znamenat velký problém. Zřejmě to podcenila, protože nic ji nebolelo. Já jsem hned po jejím náhlé smrti volala doktorovi Fischerovi, že co se stalo a on mi řekl, že to mohla být céva, co měla na mozku, a ta zřejmě praskla. Je to velká tragédie! „Dodává s pláčem. Stejnou příčinu uvedla i další kamarádka dvojice a zpěvačka Marcela Leiferová.“

Navenek to byla zdravá žena. A tu chybu, kterou v sobě nosila, o tom nikdo nevěděl. Mělo jít o cévu v mozku, která byla špatně vyvinuta. Zřejmě zúžená a v noci praskla.“ Velkou pravděpodobnost smutné diagnózy potvrdil i uznávaný kardiochirurg Viliam Fischer: „Myslím, že mohlo jít spíše o náhodnou cévní mozkovou příhodu vzhledem k tomu, že měla pouze 47 let. Spíše šlo o rozšířené cévy v mozku,“ dodal. Maja Velšicová však od samotného zpěváka zjistila, že Andrea Fischer měla mít i jiný problém. „Mně však Otto řekl, že mělo jít o nezhoubný nádor, to už šlo ruku v ruce s tou cévou,“ odhaluje. Zpěváka čeká už v pondělí pohřeb jeho největší lásky.

Související Příspěvky