Ben Cristovao překvapuje: Český zpěvák skončil za mřížemi !

Oblíbený zpěvák Ben Cristovao skončil za mřížemi! I když by se mohlo na první pohled zdát, že 33-letá hvězda českých podií má na krku pořádný skandál, opak je pravdou. Bývalý superstárista totiž pouze upozornil na velký problém, který se týká arogance mnoha lidí.

Český hudebník Ben Cristovao se dlouhá léta věnuje nejen sportu, ale je i zaníceným veganem. Jak uvedl již v minulosti, k tomuto životnímu stylu ho přivedla návštěva farmy jeho kamaráda, který chová slepice. „Řekl mi, že jsou se ženou vegani, ale pokud chci, udělají mi kuře. Jediné, co ale musím udělat sám, je zakroutit kuřeti krkem, “ řekl svého času Ben.

I když si myslel, že to bez problémů dokáže, realita byla úplně jiná. „Jenže když mi dal to kuře do ruky a já jsem uviděl, jak má to krásné zvíře strach a cítil jsem, jak mu bije srdíčko, nedokázal jsem ho zabít. A od toho dne nejím maso, “ objasnil zpěvák pro týdeník Téma.

Po letech zašel Ben ještě dál a nastavil zrcadlo všem lidem, kteří si nutno zakoupit vajíčka z nehumánních velkochovů slepic. Uplynulý pátek se nechal na Malostranském náměstí v Praze zavřít do klece, přičemž tím podpořil projekt ochránců zvířat. „Jsem v kleci, dáváme vědět, jak slepice v klecích žijí a je to mega nepříjemné,“ oznámil Ben svým fanouškům. „Dal jsem si pár hodin v simulaci jejich podmínek, a to s luxusem čerstvého vzduchu a denního světla nesouvisí, což nosnicím v klecích většinou nehrozí. Nikdo z vás, kdo by si zažil být jeden den v kleci, by toto zvířeti neudělal a přesto jim to svou nečinností děláme, “ napsal zpěvák na sociální síti.

Související Příspěvky