Tvrdá rána pro Mariku Gombitovou: TOTO od Ivany Gottové nečekala !

Marika Gombitová zažila další nepříjemné překvapení. Je to jen pár dní, co se musela rozloučit se svým milovaným pejskem Luckym a nyní přišlo další zklamání, tentokrát ze strany Ivany Gottové.

15. prosince se v pražské O2 aréně uskuteční vzpomínkový koncert s názvem „Pocta Karlu Gottovi“ . Na události zazní jeho nejznámější hity v podání Slovenská a českých hvězd s doprovodem Bandu Pavla Větrovcem. Zisk ze vstupenek bude věnován na podporu výzkumu v oblasti lymfomu a leukémie.

I přesto, že Marika Gombitová byla dlouholetou přítelkyní ,, Božského Káji „a nejednou spolu vystupovali, přijít zazpívat na koncert pozvána nebyla.

Sama přiznala, že se jí to dotklo a velmi ji zamrzelo, že Ivana Gottová si na ni nevzpomněla a ani ji jen nekontaktovala.

63-letá zpěvačka chtěla stejně jako jiní interpreti vzdát poctu legendárnímu umělci. ,, Mám radost, že se takový koncert pro Karla uskuteční, ale informace, že na něm vystoupím, není pravdivá. Pozvání, abych na něm zazpívala, jsem od jeho organizátorů nedostala, “ smutně řekla Marika

Související Příspěvky