Pikantní minulost nové přítelkyně Jaromíra Jágra: V zahraničí si nevydělávala modelingem, ale …!

Již několik dní se v českém showbyznysu řeší nová žena, kterou zachytili po boku Jaromin Jágra (48) ve Špindlerově Mlýně. Je jí jen 26-letá Dominika, kterou měl hokejista poznat v jednom z pražských podniků.

Okamžitě po provalení její identity si brunetka zrušila všechny profily na sociálních sítích … Přesto se na veřejnost dostala poměrně pikantní informace z její minulosti!

Jaromír Jágr se s Dominikou poznal v pražském klubu, ve kterém je brunetka zaměstnána jako manažerka VIP sektoru. Jak se však dostalo na veřejnost, v minulosti pracovala v zahraničí jako modelka. Díky svému džobu ve fashion byznysu procestovala celý svět.

„Dominika je u nás v agentuře od roku 2011, od té doby hodně procestovala. Byla mimo jiné v Pekingu, Šanghaji, Soulu, Tchaj-peji, Istanbulu nebo v Los Angeles. Poslední 3 roky (2017 – 2019) pracovala hlavně v Miláně, “ řekla českému Expresu ředitelka agentury Eskimo-Bohemia Management Soňa Hiszem.

Mnohem více o její minulosti však prozradil muž, který se s Dominikou seznámil před osmi lety v Šanghaji. I tam měla brunetka vycestovat kvůli práci modelky, on však tvrdí, že si tam vydělávala trochu jinak. „Dominika se vždy ráda bavila a málokdy odcházela domů před závěrečnou. Rada si užívala, na čem by pro dívku v jejím věku nebylo nic špatného, ale bylo to její velké mínus. Byla na můj vkus až příliš koketní, co jí nezvedaly společenské renomé, spíše naopak, “ řekl Expresu tajný zdroj.

Pak prozradil jí údajně skutečnou pracovní náplň. „V modelingu se jí tam příliš nedařilo, tak si to vynahrazovala právě na těch večírcích, na kterých modelkám z Evropy platili za to, aby tam zůstali do ranních hodin a pili s místními. Starali se o zábavu a dostali za to zaplaceno. Je to dobré dívka, která si vždy šlo za tím, co chtělo. Často musela jít morálka stranou, “ řekl zdroj, který si na Dominiku vzpomíná jako na velmi cílevědomé dívka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *