Nová láska Jaromíra Jágra ?! Neznámou brunetku vzal i na párty. Krása té holky bere dech…

Už několik měsíců se okolo Jaromíra Jágra (47) točí divoká kráska s plnými rty a sexappealem, který nejednomu muži nedá spát.

Zpěvačka Elizabeth Kopecká (24), která si říká Zaelbeth, tráví s Jardou hodně času na Kladně a dokonce měla čest s ním hrát na ledě.Jarda Jágr je už nějaký čas nezadaný, a tak právem patří mezi nejžádanější partie v Česku.

Spekuluje se o nové lásce hvězdného hokejistu Jaromíra Jágra. S neznámou brunetku, s níž byli v pátek přistiženi ve Špindlerově mlýně.
A podle informací médií měly poznat právě na hokeji v Kladně. Zda však jedná o nový vztah, zatím potvrzeno není. Vše však tomu nasvědčuje. „Objímali se a stále si něco štěbetali,“ řekla pro web čtenářka.

Tato slova potvrzují i fotky, na kterých se dvojice vodí i za ruce. Nejznámější starý mládenec v Česku měl dokonce sympatickou slečnu vzít i na soukromou párty na chatu vlivného státního manažera Daniela Beneše ze společnosti ČEZ. Po večeři odešli společně do luxusního hotelu Savoy, kde setrvali až do sobotního dopoledne.

„Strategie byla jasná hned od začátku. Jarda řekl: Tady si, Eli, stoupneš před bránu, zůstaneš tady. Nebudeš se přesouvat jinam. Já ti budu nahrávat a ty budeš střílet,“ popsala jejich společný pobyt na kladenském ledě Elizabeth. Došlo i na společnou fotku, kde se drží jako pár! Naposledy se Jarda takhle na ledě věnoval své expřítelkyni Veronice Kopřivové (28), a to už je hodně dávno.

Zaelbeth se mezitím snaží prosadit na českém trhu jako zpěvačka a věnuje se stylu elektro/pop, pomocnou ruku jí podal producent Jan P. Muchow (48).

Související Příspěvky