Nádherná pocta Karlu Gottovi: Z provedení jeho skladby nezadržíte slzy !

Uplynulou sobotu bylo na ČT1 odvysílány slavnostní předávání českých hudebních cen Anděl, kde za nejkvalitnější muziku hlasují odborníci České hudební akademie.

V důsledku bezpečnostních opatření však nešlo o přímý přenos, ale o předem natočený program, kde se nejúspěšnějšími Slováky stala kapela Nocadeň!

Předávání hudebních cen Anděl se tentokrát neslo v komornější atmosféře, přičemž diváků večerem provázela zpěvačka Ewa Farná. 26-letá maminka rozvážela certifikáty po celé České republice, zatímco vysílání doplňovaly i živá vystoupení různých muzikantů.

29. ročník předávání jednoznačně ovládl folkový zpěvák Vladimír Mišík, který získal celkem 6 cen a v kategorii Skladba roku porazil dokonce i nesmrtelného kolegu Karla Gotta. Právě jemu vzdal úctu frontman kapely Kryštof, který s Unique Orchestra zahrál jeden z jeho největších hitů Srdce nehasnou. Skladbou z pera Richarda Krajča , kterou maestro nazpíval se svou dcerou Charlottou, mu byla vzdáním čest, přičemž šlo o jeden z najemotivnejších momentů večera.

Související Příspěvky