Tragédie ! Zemřel syn známého herce: Krátce před tím ho …!

K obrovské tragédií došlo v Modre minulý pátek. Syn legendárního slovenského herce, který se o otce staral až do jeho posledního dne, už nežije. Skonal v nemocnici poté, co se stal před pár týdny obětí nehody, když do něj vrazil mladý cyklista.

Syn legendárního slovenského herce Karla MACH († 88) zemřel během uplynulého pátku. Marián († 69), který se o otce staral do posledního dechu ve svém domě bohužel skonal v nemocnici v Modre. Nečekané smrti ale předcházel nešťastný incident, ke kterému došlo před několika týdny.

20. května měl odpoledne o čtvrté hodině vrazit do Mariána před jeho domem mladý cyklista, který srazil hercova syna na zem. Machata mladší upadl podle informací do bezvědomí, ale v nemocnici se nakonec probral. Po vyšetřeních byl propuštěn domů. Jen před několika dny se ale musel do nemocnice vrátit, ale tam vydechl naposled.

Vdova Kateřina se z neštěstí nedokáže vzpamatovat: “ Ještě jsme to nezpracovali. Takový konec jsme nečekali. Nyní jsme šokováni, rozložení, zdrceni . Je to hrozné, v první řadě jsou strašné cesty. Přes město chodí kamiony, cyklisté tu mají strach jezdit po cestách. Ale ať se tedy zařídí jinak a ať nesrážejí lidí na chodníku, „uvedla zraněně. Na závěr dodala, že lidé jsou nepoučitelní a údajně se doslechla, že někdo z dané rodiny i po nehodě sedl na kolo. Soustrast pozůstalým.

Související Příspěvky