Lucie Vondráčková vrazila exmanželovi ránu pod pás: U soudu žádá o …

Oznámení o rozpadu vztahu zpěvačky Lucie Vondráčkové a hokejisty Tomáše Plekance mnoha překvapilo. Následovaly pálivé odkazy přes média a citové vyjádření, v nichž nevynechali ani jejich dva syny. Další soudní jednání však konečně přineslo dohodu, ale i další konflikt.

Tomáš Plekanec oznámil rozchod s manželkou začátkem srpna v roce 2018. Od toho momentu začala válka, které se nevyhnuly ani jejich synové Matyáš a Adam, přičemž obrovským kamenem úrazu se staly především peníze. Hokejista měl totiž během jejich manželství vydělat v NHL více než 11 milionů eur. Zpěvačka si tak dělala zálusk na pořádně velký balík .

Článek pokračuje na další straně

Po těžkém období se však exmanželem konečně přece jen na něčem dohodli. Zpěvačka získala byt na Kvačích v hodnotě 25 milionů korun (přibližně 938 tisíc korun), který jí Plekanec nabízel už na začátku rozvodového řízení. Údajně došlo k celkovému vypořádání majetku, ale problémem je stále vyživovací povinnost otce.

Článek pokračuje na další straně

Sportovec měl Vondráčkové opět nabídnout 5 milionů korun (přibližně 187 tisíc eur), štědré alimenty na jejich dva syny i placení kroužků či školného. Česká zpěvačka v minulosti požadovala výživné více než 20 tisíc eur , ale radikálně změnila názor.

Článek pokračuje na další straně

Na kanadském soudu měla požádat o jednorázové vyplacení 119 milionů korun (4,5 milionu eur), přičemž 68 mil. korun má být kompenzací za ztracenou kariéru, 51 mil. korun je pro zajištění syny do budoucna a 510 tisíc korun jako výživné pro rozvedenou manželku. K tomu se přidají ještě alimenty pro syny, které má určit soud. Je tak zřejmé, že soudní líčení bude pokračovat i nadále.

Související Příspěvky