Agátě Hanychové roste konkurence: Její 14-letá sestra je nádherná!

Česká modelka Agáta Hanychová (35) je momentálně v rozvodem řízení s moderátorem Jakubem Prachař (36), se kterým má 2letou dcerku Miu.

Zatímco on už má po svém boku novou partnerku, modelku Denisu Dvořákovou, dcera herečky Veroniky Žilkové si po dalších dvou nevydařených vztazích užívá především svou nejbližší rodinu.

Agáta si po rozchodu s manželem sbalila kufry a odjela do Izraele, kde žije její matka s manželem a mladší sestrou Kordulou. A právě ta během uplynulého víkendu oslavovala čtrnácté narozeniny. Poté, co česká modelka zavěsila na sociální sítě fotku s mladou teenagerkou, se strhla lavina obdivných komentářů.

Ty však nebyly adresované Agátě, ale právě na její mladé sestře. Jak se totiž ukázalo, z malého děvčátka v brýlích roste nádherná žena, která bude zřejmě úspěšné mamince Mii (2) a Kryšpína (8) již zanedlouho šlapat na paty.

Uvědomuje si to i ona sama, přičemž k fotce se sestrou napsala výstižné slova. „Ach, ano. Mládí nezastavíš. A ne, když je ségra krásnější. Nevadí mi to,“ uvedla Agáta nadneseně.

Související Příspěvky