„ Celá Česká republika mě nenávidí “: Pavlína z Masterchefa nebyla oblíbená už ve školním kolektivu

Stačilo 25 leté Pavlíně Lubojatzky se zúčastnit populárního pořadu MasterChef, tak dívku začalo nenávidět celé Česko. Ale pro naši hrdinku to není poprvé, nebyla oblíbená už ve škole.


Nová vlna nenávisti k dívce začala ve středu 6.května na MasterChefu, kde Pavlína vyhrála výzvu. Kvůli tomu začala spolupracovat se známou značkou bageterie
V poslední době Pavlína velmi zhubla. Se svým manželem Martinem začala nový, zdravý životní styl. Pavlína si nemohla ani představit, že na své svatbě bude tlustá.
Článek pokračuje na další straně

Pavlína cely svůj život měla tlustou postavu. Ve škole se ji hodně posmívali. Nosila velikost XXL. Pavlínu to velmi trápilo, ale nechtěla se měnit.
Zhubnout se rozhodla až potom, co vystudovala vysokou školu. Měla pro to úžasnou motivaci, vždy v kolektivu byla neoblíbená a také outsider. Chtěla všem dokázat, že se dokáže rychle změnit.

Ve dnešní době můžeme říct, že se Pavlíně všechno začíná dařit. Má štíhlou postavu, vyhrála soutěž v MasterChefu, díky ni teď má i práci.

Pokračování na další straně

“Všechny své nedostatky jsem už dávno přijala. Zamakala na sobě a nevymlouvala se”, – říká Pavlína na své sociální síti.

Ale někteří lidé její houževnatost a její velké ambice nesnášejí. Na sociálních síti má spoustu negativních komentářů, ale na nich nijak nereaguje.

“Neberu k tělu všechny názory lidi. Píšou mi, ať umřu na koronavirus, a že mě nenávidí celé Česko. Už dávno si toho nevšímám”, – uvedla kuchařka na Instagramu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *