SMUTNÁ ZPRÁVA! Zemřel slavný herec († 53): Podlehl zákeřné rakovině!

Před pár hodinami zasáhla fanoušky mimořádně smutná zpráva. Ve věku 53 let zemřel herec, který účinkoval v několika úspěšných filmových trhácích. Více než rok bojoval se zákeřnou nemocí, jejíž nakonec podlehl.

Irrfan Khan byl v úterý (28. dubna) hospitalizován v bombajské nemocnici s infekcí. Za normálních okolností by se lékaři s tímto zdravotním problémem vypořádali, ale herec trpěl rakovinou tlustého střeva. Při léčbě tak došlo k vážným komplikacím, které pacienta dostali na jednotku intenzivní péče.

Infekce v důsledku zákeřné nemoci se mu nakonec stala osudnou, protože dnes (29. dubna) v časných ranních hodinách zemřel. Irrfan se ještě v roce 2018 na sociální síti přiznal, že mu diagnostikovali endokrinní nádor v oblasti tlustého střeva. Po několikaměsíční léčbě v Londýně se opět vrátil na scénu a zdálo se, že z nejhoršího je venku. Opak byl však pravdou.

Khana mohli fanoušci vidět ve filmech Jurský svět, Milionář z chatrče, Amazing Spider-Man nebo Pí a jeho život. V průběhu své herecké kariéry získal více než 20 různých ocenění. „Irrfan byl silný člověk, byl člověkem, který bojoval až do úplného konce a vždy inspiroval všechny, kteří s ním přišli do úzkého kontaktu,“ uvedl na sociální síti jeho mluvčí.

Související Příspěvky