Lucie Bílá ukázala, jak žije: Luxusní vila za 1,5 milionu eur!

Zlatá slavice Lucie Bílá zraje jako víno a kromě toho, že se může pyšnit jedním z nejzajímavějších hlasů České republiky, má po svém boku i fešáckého partnera. A právě s ním si užívá nevídaný luxus v krásné vile v její rodné obci Otvovice.

54-letá hvězda českých i slovenských pódií Lucie Bílá si nechala ve své rodné vesnici Otvovice postavit jedinečné sídlo, za které zaplatila v přepočtu téměř 1,5 milionu eur!

Zpěvačka se zlatem hrdle si dala záležet na mnoha detailech, přičemž v domě nechybí tajná dívčí místnost, kde má uloženy své ceny, sauna ani dvě velké jídelny. Své místo má u zpěvačky samozřejmě i její jediný syn Filip (25), který však už s matkou a jejím partnerem Radkem Filip (36) dnes nežije.

Lucie se může kromě majestátního pozemku pyšnit i pracovnou, ve které chtěla původně vystavět druhou dětský pokoj. Jak uvedla před časem pro TV Barrandov, nakolik jí však bylo dopřáno jen jedno dítě, právě zde má sbírku knížek i knoflíků a vytváří zde růžence, které následně prodává na koncertech.

Na vilu se můžete podívat: –ZDE–

Související Příspěvky