Přítel Lucie Bílé měl autonehodu: Vyjádření vystrašené zpěvačky !

Česká zpěvačka Lucie Bílá se těší ze vztahu se svým přítelem Radkem Filipem , který je pořádný kus chlapa. Je známým milovníkem motorek, přičemž se mu jedna z jízd téměř stala osudnou. O autonehodě mladého fešáka informovala samotná zpěvačka.

Česká slavice tvoří pár s o 18 let mladším partnerem Radkem Filipem již téměř tři roky . Jednou z jejich společných zálib je jízda na motorce. Lucie se v posledních týdnech snaží pomoci šitím roušek, přičemž její partner jejich rozváží tam, kde je nejvíce potřebují.

Na Velký pátek šel odnést do nemocnice v Ústí nad Labem několik roušek, kávu a andělíčky, které poslala Bílá zdravotnickém na interním oddělení. Radek jel na motorce, když mu do cesty skončila srna. Naštěstí nehoda se obešla bez vážnějších zranění.

Pokračování na další straně

Zpěvačka si tak vydechla, přičemž zveřejnila video, které udělal její partner po střetu s lesní zvěří. ,, Za ohromné štěstí považuji fakt, že mám silného muže, který srážku se srnou ustál, a až na pár modřin a motorky zralé na servis, se mi vrátil v pořádku domů, “ napsala na sociální síti.

Pokračování na další straně

Související Příspěvky