Boj o život: Josef Laufer je v umělém spánku. Zkolabovalo mu srdce při operaci

Zpěvák a herec Josef Laufer (80) skončil na koronární jednotce pražské Nemocnice Na Homolce. Původně měl jít jen na operaci kolene, ale při zákroku mu selhalo srdce.

Josefu Lauferovi (80) operovali koleno, během zákroku mu ale selhalo srdce. Hvězda komediální série Kameňák bojuje o život v pražské Nemocnici Na Homolce. Srdce mu mělo zkolabovat právě během jednoduché operace. „Lékařům se ho podařilo nahodit, ale museli ho uvést do umělého spánku,“

Laufer se potýkal s velkou dávkou stresu. Kromě toxického šoku své ženy Ireny Greifetové (80), která se před půl rokem naštěstí z nemocnice vrátila domů, těžce nesl také loňskou smrt Karla Gotta (†80).Za zdravotními komplikacemi má stát dlouhodobý silný stres.Zpěvák přitom v minulosti se srdcem výrazné potíže neměl. V roce 2016 prodělal endoprotézu jednoho kolene a o rok později i druhého. Absolvoval i operaci žlučníku.

Pokračování na další straně

Laufer se netají tím, že je workoholik. Svou práci prý k životu potřebuje. I ve svém věku neustále hrál v muzikálech v Divadle Broadway, koncertoval a natáčel. Loni 10. listopadu měl ke svým 80. narozeninám v Divadle Hybernia velký narozeninový koncert, kde vystoupil s velkým orchestrem Pavla Větrovce.Josef Laufer, který před lety skončil s kouřením pro něj typických doutníků, je ženatý s kostýmní výtvarnicí Irenou Greifovou, s níž má dceru Ester, která je diplomatkou a humanitární pracovnicí.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *