NEJDĚSIVĚJŠÍ PROROCTVÍ ! Baba Vanga je přes 20 let mrtvá, přesto její proroctví DĚSÍ celý svět !

Strašlivá zkáza: Baba Vanga na rok 2020 prorokuje smrt milionů Evropanů

Slepá věštkyně Baba Vanga, která zemřela před více než dvaceti lety, stihla předpovědět i události roku 2020. Vyhlídky nemá lidstvo podle bulharské zázračné ženy dvakrát růžové. Evropu podle ní stihne strašlivá zkáza, dva nejmocnější muže světa prý čeká krutá smrt.

Přestože Baba Vanga ztratila zrak, dokázala vidět do budoucnosti. Dvanáct let dopředu prorokovala teroristické útoky z 11. září 2001 nebo uprchlickou krizi, která v Evropě vrcholila roku 2015. A starý kontinent podle bulharské věštkyně v roce 2020 čeká naprostá zkáza.

Islámští extremisté prý rozpoutají totální válku, při které použijí chemické zbraně a vyvraždí miliony lidí. Zničující konflikt však Evropě předpovídala i na předešlé roky.

Drsný osud Vanga prorokuje i americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Údajně těžce onemocní, bude bojovat s nádorem na mozku. Buďto rovnou zemře, anebo zůstane naživu – avšak bez sluchu.

V ohrožení má být i ruský prezident Vladimir Putin, na kterého má spáchat atentát jeden z jeho blízkých spolupracovníků z Kremlu. Baba Vanga se ve svých předpovědích nemýlila v 85 procentech, tvrdí profesor Georgi Lozanov z bulharského institutu, jenž se zabývá sugescí.

Často se jí přezdívá Nostradamus moderní doby. Americká média však v roce 2012 zjistila, že mnohá proroctví, která se jí přisuzují, nikdy nevyslovila. Řada z nich pochází z virálních příspěvků na ruských sociálních sítích.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *