Dagmar Patrasové dcera Anička ukázala skutečnou PRAVDU! Až tak ji změnila rakovina.Poslala dojemný vzkaz fanouškům.

Herečka Anička Slováčková (24), která navzdory svému nízkému věku onemocněla zákeřnou rakovinou prsu ukázala fotky bez filtrů a líčidel. Tak ji změnila rakovina.A poslala svých fanouškům dojemný vzkaz.

Teď má druhou fázi chemoterapií, které podstupuje každý týden.I přes náročné období stále pracuje, i když přiznala,že vše nezvládá jak by sama chtěla.Ráda cvičila,ale teď jí to nemoc zakazuje.Raději tak fyzické aktivity omezila a chodí jen na krátké procházky.Snaží se méně stresovat.Moc se těší až to všechno bude za ní.A snaží se co nejvíce odpočívat….V diáři už mám napsáno ,,poslední chemo‘, k tomu osm set vykřičníků, srdíček a smajlíků a už se těším, až to oslavíme s kamarády, “ svěřila se Anička.Dočkat by se měla snad někdy v půlce dubna.

Ach, děvče, držíme  ti moc palce …

Její máma Dagmar je z celé situace zdrcená, přála by si, aby se její dcera čím dříve uzdravila, dokonce by jí nemoc nejraději vzala na sebe.

Když se provalilo, že Anička trpí zhoubnou rakovinou, mladá zpěvačka a herečka se se svými starostmi podělila na sociální síti se svými fanoušky. „Moji milí, dlužím vám asi pár slov k tomu, co se nyní děje. V první řadě vám děkuji za zprávy, které mi posíláte. Tolik podpory a lásky, co jsem od vás dostala, vám budu velmi dlouho vracet.“

Související Příspěvky