Velké tajemství Ivety Bartošové je venku. Jde o velké odhalení!

Vše mohlo být úplně jinak. K smrti slavné zpěvačky vůbec nemuselo dojít! Stačilo, aby nepotkala svou lásku Petr Sepéši, ke kterému stále chovala city, které držela uvnitř sebe.

NESTABILNÍ ŽIVOT A UŽÍVALA NADMĚRNĚ ALKOHOL A LÉKY. ALESPOŇ TO TVRDÍ JEJÍ BÝVALÝ MILENEC. Hudebník Michal Penk byl jedním z mužů Bartošové.

Prozradil, že Bartošová byla vztahem se Sepéšim posedlá. Navíc mu tolerovala nevěry, které později poznamenaly její psychiku. “Jemu bylo úplně jedno,jestli ji podvádí s ženami nebo muži. Několikrát jsem se s ní o tom osobně bavil.

Jemu na ní příliš nezáleželo, ale u ní to bylo přesně naopak,” prozradil Penk střípky ze života popové princezny, jejíž životní trá“Ona mu odpustila naprosto všechno.

Ale její duše tím strašně trpěla,” dodal Penk, který se sám potýkal s velkými problémy, zejména s drogovou minulostí, kdy dokázal v dnech, kdy potřeboval svou oblíbenou dávku pervitinu s nadsázkou “vyšňupat” i hlínu z květináče Bartošová si ve svém srdci nesla opravdu velkou bolest a zcela nenaplněnou lásku.

Vše zmírnil až třináctiletý vztah s Ladislavem Štaidlem, se kterým Bartošová vychovávala svého milovaného syna Artura. JENŽE I TEN SKONČIL ROZPADEM.

Související Příspěvky